Drekë - Darkë

Makarona me kungull

Shijoni makarona kremoze me kunguj të frymëzuar nga Palma, një pjatë e shëndetshme dhe me shije të përkryer për çdo rast!

Sallatë Dimëri

Përshtateni këtë recetë me produktet tuaja të preferuara Palma dhe krjioni gatimin tuaj special.

Scroll to Top